Godziny otwarcia
Świetlica szkolna zaprasza uczniów, którzy muszą przebywać w szkole dłużej niż wskazuje na to plan ich lekcji:
- ze względu na czas pracy obojga rodziców;
- ze względu na oczekiwanie na dowóz organizowany przez gminę;
- ze względu na oczekiwanie na zajęcia dodatkowe.
Świetlica jest czynna w godzinach: 7:00 – 7:30 oraz po zajęciach do godziny 17.00.
ŚWIETLICA DLA UCZNIÓW Z KLAS I – III
Uczniowie klas I – III, którzy w szkole są przed 7:30 zobowiązani są przebywać w świetlicy w sali nr 3 „za szybą”. O godzinie 7:30 opiekę nad uczniami obejmuje nauczyciel dyżurujący.
ŚWIETLICA DLA UCZNIÓW Z KLAS IV-VIII
Świetlica dla uczniów klas IV -VIII w godzinach 12:45 – 17:00 mieści się w sali nr 20.
Uczniowie, którzy zakończyli zajęcia udają się do domów lub w przypadku konieczności pozostania w szkole są zobowiązani przebywać na świetlicy.
W przypadku uczniów klas IV – VIII dopuszczalne jest oczekiwanie na dowóz lub zajęcia dodatkowe w bibliotece szkolnej w budynku C lub w strefie wypoczynkowej przy bibliotece.