Wyróżnienia w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym o kulcie Matki Bożej
2026-05-31
Prace dzieci zachwyciły jury swoją kreatywnością. Widać, że zostały wykonane prosto z serca i z wielkim zaangażowaniem. Cieszymy się, że wyniki poznaliśmy właśnie teraz – w maju, który jest przecież miesiącem Maryi. Te dyplomy są pięknym, majowym prezentem od naszych uczniów.
Wszystkim wyróżnionym dzieciom serdecznie gratulujemy! Mamy nadzieję, że ten sukces doda Wam mnóstwo energii do tworzenia kolejnych wspaniałych prac plastycznych poświęconych Maryi. Dajecie piękne świadectwo swojej wiary. Rozwijajcie swoje talenty – robicie to wspaniale!