Pasowanie na czytelnika
2026-04-22
Uroczyste Pasowanie na Czytelnika
W dniu 15 kwietnia 2026r. w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie - pierwszoklasiści oficjalnie dołączyli do grona czytelników szkolnej biblioteki.
Uroczystość rozpoczęły klasy drugie, które zaprezentowały program artystyczny, wcielając się w barwne postacie z książek Kornela Makuszyńskiego.
Trzecioklasiści przygotowali dla młodszych kolegów piękne zakładki do książek.
Najważniejszym momentem było uroczyste pasowanie, którego dokonała Pani Dyrektor Monika
Rzążewska oraz, tym razem w podwójnej roli - Dyrektora i Bibliotekarza - Pani Ewa Kupiec.
Był to dzień pełen uśmiechu, radości i miłości do książek.
Naszym najmłodszym czytelnikom życzymy wielu wspaniałych przygód w świecie literatury.
Wychowawcy klas drugich