Warsztaty w Zwierzyńcu pod Topolą
2025-09-29
25 września 2025 roku klasy 1a i 1c odwiedziły gospodarstwo agroturystyczne Zwierzyniec pod Topolą, cudowne miejsce w którym można spotkać wiele zwierząt gospodarskich, ale także oswojone daniele, strusie, czy pawie. Podczas pobytu dzieci uczyły się karmić zwierzęta, poznały starodawne narzędzia rolnicze, miały okazję usłyszeć wiele ciekawostek na temat poroży zwierząt. Podczas kreatywnych warsztatów plastycznych uczniowie kolorowali zakładki do książek a także malowali na folii. Wspaniale spędzili wiele godzin na świeżym powietrzu bawiąc się i integrując z zespołach klasowych. Na koniec posilili się kiełbaską z ogniska i pełni wrażeń wrócili do szkoły.
Wychowawcy:
Agnieszka Podbielska
Monika Koprowicz-Waszczuk